معرفی وبلاگ
امام علی (ع): هر چيز داراي سيماست ، سيمای دين شما نماز است.( بحار الانوار، ج ,82 ص 227 )
دسته
گنجینه ی دوستان
همسنگران
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 909139
تعداد نوشته ها : 1450
تعداد نظرات : 175
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

در این مطلب شما درباره آموزش تار مبتدی، آموزش تار آنلاین و آموزش تار تصویری مطالبی را آموزش خواهید دید.

 

آموزش موسیقی

در آموزش چهره به چهره هنرجو همواره باید برنامه خود را مطابق با معلم، مدرس یا استاد تنظیم کند تا به حداقل پیشرفت هایی دست یابد اما یادگیری آنلاین همچون سکوی پرتاب کمک می کند مهارت آموزی سریعتر اتفاق افتد.

اگر شما نیز مایلید از مزایای شگرف آموزش آنلاین بهره ببرید و در سطح حرفه ای نواختن را بیاموزید، یادگیری آنلاین با ترسیم نقشه راه اصولی پیش روی شماست. در ادامه به برخی مزایای این سبک آموزشی اشاره می شود تا با دید بهتری دست به انتخاب بزنید. 

خنیاگر کیست و چکار می کند؟

خنیاگر از پیشگامان آموزش تصویری و آنلاین موسیقی است که فرصت آموزشی برابری فراهم کرده تا تمامی علاقمندان به موسیقی ایرانی بتوانند از محضر اساتید فرهیخته نکات، تکنیک ها و مفاهیم را بیاموزند و از نواختن موسیقی لذت ببرند.

در ادامه به برخی از اصول و خدمات این آموزشگاه اشاره می شود تا بدانید چطور با این حجم از استقبال هنرجویان مواجه شده است. 

حضور اساتید برتر موسیقی ایرانی

اساتیدی در تهیه فیلم های آموزشگاه خنیاگر حضور یافته اند که علاوه بر این که آثار فاخری را به هنر دوستان هدیه داده اند تجربه و رزومه آن ها بیانگر سواد موسیقیایی وسیعشان است. 

اساتید خنیاگر

● یادگیری ساز دف - استاد مسعود حبیبی  

● یادگیری ساز سنتور - استاد سعید ثابت  

● یادگیری هارمونی - استاد نادر مشایخی  

● یادگیری ساز عود (بربط) - استاد علی پژوهشگر  

● یادگیری ساز ویلون - استاد علی (همایون) رحیمیان  

● یادگیری ساز پیانو - استاد سام اصفهانی  

● یادگیری تئوری موسیقی - دکتر امیر حسین رمضانی  

● یادگیری ساز گیتار - استاد کیوان میر هادی  

● یادگیری متد میوزماسل - استاد محمد مهدی بابایی  

● یادگیری ساز تار - استاد آزاد میرزا پور  

● یادگیری ساز سه تار - استاد طینوش بهرامی  

● یادگیری ساز نی - استاد شاهو عندلیبی  

● یادگیری ساز هارمونیکا (ساز دهنی) - استاد منصور پاک نژاد

حضور گروه فیلمبرداری ماهر

پیشرفت در دنیای نوازندگی و خوانندگی بدون ارتباط برقرار کردن با سبک آموزشی ممکن نیست. مهارت و تخصص گروه فیلمبرداری را می توان در فیلم های با کیفیت این آکادمی به طور ملموسی شاهد بود. در واقع تخصص، هنر و مهارت دست به دست هم داده اند تا تمامی افراد بتوانند از سطوح مبتدی تا حرفه ای را بدون چالش پشت سر بگذارند.

کیفیت مطلوب جلسات آموزشی

تمامی نکات از نورپردازی، صدا پردازی و تدوین به شکل ماهرانه و تخصصی انجام گرفته است تا افراد بتوانند از پختگی کلام و تسلط اساتید بر مفاهیم بهره مند شوند.

نمایش نشانگر متحرک همزمان با کلام و اجرای اساتید از دیگر ویژگی های منحصر به فردی است که به فهم بیشتر موضوع کمک میکند. با این فیلم های با کیفیت هنرجو فقط باید از پشتکار و علاقه برخوردار باشد تا پیشرفت کند.

امکان دسترسی راحت و بدون دردسر

علاقمندان به یادگیری، برای استفاده از آموزشات فقط نیاز است در وب سایت خنیاگر ثبت نام کنند تا با استفاده از اینترنت نیم بها از این سبک نوآورانه و با کیفیت بهرمند شوند.

اگر هنرجو به هر دلیلی از کیفیت آموزشات ناراضی باشد می تواند از گارانتی برگشت وجه استفاده کند. ارائه جلسات آموزش بروز را نیز باید به دیگر خصوصیات این مجموعه حرفه ای افزود، در واقع دست اندرکاران مجموعه در تلاشند تا هنرجویان با آرامش، تمرکز و جسارت بتوانند از فضایی پر از طراوت مفاهیم را بیاموزند و با مشاهده ی پیشرفت قدم به قدم خود، به ادامه ی مسیر دلگرم شوند.

حل سریع مسائل آموزشی

درک مفاهیم و پیشرفت در مسیر یادگیری، اگرچه به آموزش استاد و پیگیری تمارین از سوی هنرجو وابسته است اما برخورد به چالش آموزشی امری طبیعی است. افراد علاوه بر این که می توانند با تیم پشتیبانی مشاوره ای داشته باشند، اساتید نیز سوالات و چالش های آن ها را پاسخگو هستند. 

آموزش تار مبتدی و آنلاین

آزاد میرزاپور

 

علاقمندان به یادگیری تار این ساز خوش نوا می توانند از تجربیات استاد میرزا پور بهرمند شوند تا گام های نخستین را درست بردارند.

پس از پیگیری این ۲۳ قسمت که آن را می توان معادل ۳۰ هفته آموزش حضوری دانست هنرجویان علاوه بر آشنایی با مفاهیم کتاب تار و سه تار هنرستان بر تمارین تکمیلی و قطعات خارج از کتاب نیز مسلط می شوند.

از مهمترین ویژگی های شاخص این مجموعه استاندارد می توان به بیان گویا و نگاه ژرف استاد اشاره کرد که پس از رفع ایرادات احتمالی کمک می کنند تمامی افراد با هر سطح از استعداد مهارت به دست آورند.

هنرجویان پس از ۷ ماه نه تنها الفبا را می آموزند بلکه مهارت نواختن تار را تا سطوح متوسطه نیز کسب می کنند.

درباره مدرس

استاد میرزا پور از هنرمندان شاخص در زمینه نواختن تار هستند که علاوه بر به ارث بردن استعداد از پدر رسول میرزاپور، خود تلاشی مضاعف برای قدم گذاشتن در وادی بی انتها موسیقی داشتند.

علاوه بر محمدرضا لطفی و حسین علیزاده، طینوش بهرامی، شادروان رضا وحدانی، ارشد طهماسبی.

از اساتید بنامی هستند که ایشان افتخار شاگردی در محضر شان را داشتند.

فعالیت های هنری

آثار آزاد میرزاپور از دیرباز با گوش مردم آشنا هستند. حضور در رادیو و تلویزیون از زمان تحصیل و انتشار آلبوم هایی همچون با ستاره ها، فصل عاشقی، ارگ خاموش، خداوندگار اسرار، بی مهابا در این امر تاثیر بسیاری داشته است.

در سریال همسایه ها و سریال شیخ بهایی نیز به عنوان نوازنده فعالیت داشته اند. از دیگر سوابق شاخص ایشان می توان به عود نوازی در تور کنسرت ایران من همراه با استاد همایون شجریان و سهراب پورناظری را اشاره کرد.


دسته ها : رپورتاژ
X