معرفی وبلاگ
امام علی (ع): هر چيز داراي سيماست ، سيمای دين شما نماز است.( بحار الانوار، ج ,82 ص 227 )
دسته
گنجینه ی دوستان
همسنگران
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 793937
تعداد نوشته ها : 1440
تعداد نظرات : 173
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

به نام خدایی که حسین (ع) را آفرید

قصد دارم در این پست برایتان گوشه ای از آنچه را که در حماسه روز نهم دی ماه در راهپیمایی عظیم ملت ایران به دلیل محکومیت هتاکان عاشورایی رخ داد را ذکر کنم.

راستش من نتوانستم در حماسه بزرگ روز نهم دی شرکت کنم چون متاسفانه آن روز دانشگاه داشتم و از قضا امتحان، اما زمانی که از دانشگاه برگشتم عده ای را در پایانه آزادی در حال راهپیمایی دیدم خیلی لذت بردم و به خودم بالیدم که ایرانی هستم آخه ساعت هفت بعدازظهر بود و مردم هنوز هم با شور در حال راهپیمایی بودند.

در راه برگشت به خانه سوار اتوبوس های تندرو، صحنه ای عجیب تر و پرافتخار تر از آنچه که در پایانه آزادی دیدم را مشاهده کردم و آن حضور جمعیت بسیاری در هر یک از ایستگاه های اتوبوس تندرو بود که در حال بازگشت از راهپیمایی پرشکوه نهم دی بودند.

آن وقت عده ای خبرنگارغربی در گزارش های خودشان با ساختن شایعه هایی همچون تعطیلی کارمندان دولت برای حضور در راهپیمایی، دادن کباب در راهپیمایی و ... قصد داشتند افکار مردم دنیا را از موج خروشان ملت عظیم و همیشه در صحنه ایران دور نگه دارند، این خبرنگاران چه تصوری می کنند آیا می شود چنین موجی را سانسور کرد. واقعا برایشان متاسفم.

این است ایران و این است ایرانی سرفراز


X